niedziela, 21 sierpnia 2016

Przykładowy post

Czarnowłosa dziewczyna stała w ciemnym zaułku między starymi budynkami. Patrzyła się w górę obserwując czarne nocne niebo i migoczące gwiazdy.
Zerknęła trochę w lewo, gdzie można było dostrzec barierki na dachu budynku.Prześledziła wzrokiem tor spadania z tamtego dachu i natrafiła na miejsce   przed swoimi nogami. To miejsce było czerwone od cieczy,która wypływała z leżącego ciała. Było ona odwrócone twarzą do betonu, więc nie można było zobaczyć kim jest owa kobieta. Dziewczyna podeszła do leżącej we krwi dziewczyny i przewróciła ją na plecy. Twarz miała we krwi lekko spłaszczoną i porozcinaną w wielu miejscach. Dodatkowo dziewczyna nie miała jednego oka, które wypłynęło na skutek wystającej płyty chodnikowej. Czarnowłosa rozpoznała w niej swoją przyjaciółkę. Wstała, wytarła ręce w chusteczkę i wyciągnęła telefon. Wybrała numer na pogotowie, mimo że było już za późno.
-Halo, pogotowie.
-Witam, mówi Shirogane Raisa. Jestem aktualnie między budynkami pabu "Winiarnia",a kawiarni "Cafe de Chou" na 3-Chome-44-9 w Ikebukuro. Moja przyjaciółka popełniła samobójstwo i tutaj właśnie ją znalazłam, jednak muszę iść do domu, bo się martwią o mnie.
-Dobrze, proszę podać dane dziewczyny.
-Fujiwara Toriko, 20 lat, zamieszkała na ulicy 3-Chome-48-7 w Ikebukuro.
-Dobrze zaraz tam będziemy, jak coś będzie jeszcze potrzebne to zadzwonimy do pani.
-Dziękuje i do widzenia.-rozłączyła się. Jeszcze raz spojrzała na nieboszczyka. Po czym odwróciła się i poszła w stronę domu.
-Nakura... tak?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz